Pre rodičov

Hľadaj a nájdi - kresťansky zameraná web stránka pre deti.
WonderSurf.com je miesto na internete, kde môžu deti spoznávať Božie slovo a ako sa ono dotýka ich životov. Taktiež sa tu môžu zahrať rôzne hry, povedať svoj názor k danej téme a byť vypočutý a písať si so zaškolenými dospelými sprievodcami , ktorí majú osobný a pritom nenásilný prístup k deťom. A skôr než sa do tejto práce zapoja sú všetci sprievodcovia dôsledne preverení.

Hľadaj a nájdi verí v moc Božieho slova a chceme deti ako aj ich rodičov povzbudiť k využívaniu tejto webstránky.

Prístup rodičov na hladajanajdi.sk
Naším cieľom je pomôcť rodičom, získať pre ich deti bezpečné a zábavné online prostredie. Rodičia sú vítaní stránkou sa preklikať, na vlastnej koži spoznať, že stránka Hľadaj a nájdi je miesto, kde môžu viac spoznávať Boha a byť pritom v bezpečnom a zároveň zábavnom prostredí.

Hľadajanajdi.sk môže poskytovať odkazy na iné web stránky, ktoré majú svoje vlastné pravidlá zberu osobných údajov. Tieto ďalšie stránky sa riadia svojimi vlastnými pravidlami ochrany osobných údajov alebo zberu informácií, ktoré sa môžu podstatne líšiť od tých našich. Odporúčame návštevníkom týchto stránok overiť si pravidlá ochrany osobných údajov a zhromažďovania dát na týchto web stránkach.

Otázky/Nápady?
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky týkajúce sa ochrany osobných údajov na Hľadajanajdi.sk, prosím obráťte sa na nás cez kontakt uvedený v hornej časti tejto strany.